Куди подіти стару техніку

Куди подіти стару техніку
Що робити зі старим комп’ютером, аби він не зашкодив довкіллю
DiB68PGTumJZisE7iHpHbA-article
* В Україні утилізувати небезпечні відходи, включно з побутовою/комп’ютерною технікою, можуть лише організації, які мають відповідну ліцензію для надання таких послуг від Міністерства екології та природних ресурсів України.
 
СКІЛЬКИ: безкоштовно (для фізичних осіб)
ДЕ: вулиця Полковника Шутова, 16 (завод «Аналітприлад»)
 
Центр надає послуги з утилізації офісам, державним структурам, виробникам та просто споживачам.
 
Для того щоб здати стару побутову техніку – потрібно залишити заявку по телефону або на електронній пошті. Організація обіцяє, що автомобіль центру забере непотрібну вам техніку і відішле її на переробку. Також можна привезти техніку на адресу центру.
 
СКІЛЬКИ: платно, ціни вказані в описі події у Facebook
ДЕ: вулиця Верхній Вал, 4А
Компанія надає послуги з утилізації для підприємств, але проводить «дні роботи з населенням». Зі слів представника «Екологічних інвестицій», такі заходи проводять раз на півтора місяця, за їхніми датами можна стежити на сторінці у Facebook. Тут прийматимуть дрібну електроніку, оргтехніку, монітори, а ще батарейки, лампи і термометри.

 
СКІЛЬКИ: безкоштовно
ДЕ: вулиця Янгеля, 5
У підприємстві повідомили, що приймуть на утилізацію будь-яку побутову та комп’ютерну техніку безкоштовно. Якщо техніка габаритна – можуть навіть підлаштуватися під вас і відправити за нею автівку. Офіс розташований біля метро «Політехнічний інститут».
 
 
СКІЛЬКИ: платно, залежно від техніки
ДЕ: вулиця Автозаводська, 2
Це підприємство з утилізації працює лише з юридичними особами та надає платні послуги. Для того щоб здати техніку на утилізацію, треба надіслати список обладнання на пошту. «Екологічна лабораторія» оцінить утилізацію кожної позиції і після цього можна укладати договір з надання послуг. Підприємство дає акт виконаних робіт, що є підтвердженням факту утилізації і може бути наданий контролюючим органам.

Комментарии: