Як нелегально потрапити на Байконур, зняти фільм і втекти від ФСБ

Як нелегально потрапити на Байконур, зняти фільм і втекти від ФСБ
Міські дослідники з Insiders Project нелегально пробратися на космодром в Казахстані та вижили в степу при + 45°C

Insiders Project – це документальний проект про проникнення в недоступні і маловідомі міські об’єкти. З 2013 року хлопці піднімалися на вершину Південного мосту та будинку із зіркою на Майдані, досліджували закинутий тунель метрополітену, завод «Арсенал» та бомбосховище часів Холодної війни, їздили в зону відчуження і знімали з верхівки радіолокаційної станції «Дуга». До команди входить чотири учасники: автор і ведучий Дмитро Громов, режисер та оператор Ангел Ангелов, режисер і продюсер Микита Стрижевський і звукорежисер Артем Бабурін.

The Village Україна говорить з Дмитром та Ангелом про те, як це – нелегально проникнути на космодром Байконур у Казахстані, пройти 50 кілометрів степом, три дні пити по ковтку води на годину та втекти від російських спецслужб.

Про космодром Байконур

АНГЕЛ:
У 2015 році фотограф Ральф Міребс побував на Байконурі у двох законсервованих комплексах, які належали до радянської космічної програми «Енергія – Буран». Вона була відповіддю на американський Space Shuttle. Над програмою працювали 20 років до 1991-го, а коли «совок» розвалився, її прикрили.

Під час стартового польоту шатл на автопілоті увійшов в атмосферу і втратив зв’язок. Його вже мали підривати – там було закладено багато вибухівки для того, щоб розробку не вкрали, якщо шатл впаде на чужу територію. Але через півгодини він з’являється на зв’язку і робить аварійну посадку в аеропорту «Ювілейний» на Байконурі з похибкою в 1 метр.

Коли програму прикрили, там залишилися два величезні законсервовані ангари. В одному з них стоїть два шатли – «Буран» і «Буря». Шатл «Буран» – це макет для відпрацювання різних маневрів. А «Буря» – на 90% готовий до польоту шатл.
ДМИТРО:
Ці відкриття не спровокували масові візити через те, що маршрут дуже складний. Потрібно летіти в якийсь глухий Казахстан, 30 годин їхати на потязі в глибоку пустелю, шукати водія, який тебе відвезе на 300 км, а потім іще 50 кілометрів іти пішки.

Про підготовку

ДМИТРО:
Нині відомо про 4-5 відвідувань цього місця. Ми принципово ні з ким не зв’язувалися, бо азарт у тому, щоб самостійно все продумати. Ми збирали інформацію по крихтах з різних джерел, вивчали звіти людей, які туди їздили, хоча це й було малоінформативно. Десятки годин ми просиділи на Wikimapia і довго складали маршрут.
zx5zpbnAb2C856h75lvadQ-wide
Територія космодрому – 100х70 кілометрів у степу з десятками об’єктів, серед яких є чинні майданчики, де відбуваються запуски ракет, військові частини, наукові комплекси, а є й закинуті точки. Щоб туди потрапити, треба обійти всі ці об’єкти під охороною. Потрібні нам стоять в центрі території. По карті ми вивчали об’єкти, дізнавалися, чи вони посилено охороняються, думали: робити гак у 10 кілометрів, чи можна обійтися двома.
Читать далее Як нелегально потрапити на Байконур, зняти фільм і втекти від ФСБ

INSIDERS — финальные серии!

Надвигается большая премьера финальных серий первого сезона Insiders
22852088_719809161562744_6738230074103026487_n
25 ноября в кинотеатре Украина парни покажут сразу 3 эпизода про зону отчуждения. (2 полноценные серии + мейкинг офф)

Вас ждет полтора часа лютого радиоактивного видео, общение с командой и просто приятный вечер в компании единомышленников.
Билеты появятся уже на днях!
Друзья, ждем вас всех !

P.S. И не говорите, что мы не предупреждали!)

Безхатні улюбленці: як допомогти собакам на вулиці

Безхатні улюбленці: як допомогти собакам на вулиці
6387801895_dc4812391a_b
Чи не щодня ми зустрічаємось із проблемою безпритульних тварин, і постає логічне запитання «що ж із цим робити?». Існує безліч дуже важливих, але нескладних речей, які може зробити кожен. Отож, побачивши надворі нічийну кішку чи пса, варто зробити наступне.

По-перше, нагодувати і дати води. Це може здатися дрібницею, але саме завдяки цьому тварини виживають у місті, адже тут у них немає можливості полювати й добувати їжу самостійно.

По-друге, якщо тварина виглядає домашньою, то є вірогідність, що вона загубилась. У такому випадку треба розмістити пост про неї на особистих сторінках усоціальних мережах, на olx та в найбільшій українській facebook групі щодо знахідок собак. NB: ніколи не вказуйте точне місцезнаходження тварини, якщо вона залишається на вулиці. Живодери користуються такою інформацією для вбивства тварин.

По-третє, на мою думку, найважливіше — звернути увагу настерилізацію. Це єдиний гуманний шлях вирішення проблеми безпритульних тварин. У нас є безліч програм безкоштовної стерилізації вуличних тварин. Існує державна, щоб нею скористатися — вам треба звернутися до центру ідентифікації тварин, але, на жаль, ця структура працює не досить ефективно. Німецька програма, що діє в багатьох клініках Києва, більш дієва: для участі в ній вам необхідно звернутися до зооволонтерів (наприклад, до Христини, Ольги чи Соні). Існують також програми лояльності для домашніх тварин. Наприклад, за наявності пенсійного посвідчення, у більшості клінік ця процедура доступна зі значною знижкою. Для пенсіонерів таку послугу пропонує клініка “Талісман” у Києві (вул. Стеценко 30). Є також київські клініки, де послуги надають абсолютно безкоштовно волонтерам та пенсіонерам, за адресами:
— вул. Електротехнічна 5а,
— вул. Вірменська 29,
— вул. Ярославська 13а.
Читать далее Безхатні улюбленці: як допомогти собакам на вулиці

Рубимся на XBOX One!

БАТТЛЫ НА XBOX
xbox-district
Какой приз?
Футболка и наклейки

Где будет?
Кофейня DISTRICT, ( Севастопольская пл., возле Dominos )

В Субботу 21 Октября 17:00 — Баттл на вылет FIFA 17

В Воскресенье 22 Октября в 17:00 — Баттл на вылет Mortal Kombat XL и UFC2

Предварительная регистрация:
https://goo.gl/forms/UzOu0a8b9pWbPSag2

Даже если плохо играете, все равно приходите!
Главное весело провести время)

Благотворительный автопробег — «С ЛЮБОВЬЮ К ДЕТЯМ 2017

Благотворительный автопробег — «С ЛЮБОВЬЮ К ДЕТЯМ 2017″

28 ОКТЯБРЯ 2017 — едем в школу интернат проведать деток и порадовать гостинцами. А самое главное, дарить яркие эмоции и красочное настроение!

С друзьями и единомышленниками едем в Город Триполье спец-школу Интернат. А все желающие могут присоединиться к нам. А кто не в силах поехать с нами, то на протяжении всего этого времени мы будем собирать:

Основной список который очень просят ребята из дет.дома:
1. Развивающие игры для детей от 5 до 10 лет. (дети с особыми потребностями)
2. Игрушки мягкие, большие и средние.
3. Машинки для мальчиков, а таких аж 80 человек из 111.
4. Одежда и обувь, от 5-ти до 16 лет.
5. Мыло туалетное, для рук 100-150 шт.
6. Гостинцы.
7. Интернат взял картошку (6 тонн) и теперь им нужно расчитаться, осталось собрать 9500 грн. Возможно кто-то может по безналу или налналичными помочь собрать не достающую сумму.

Приносить можно в Кофейню District ( Севастопольская пл., возле Dominos )

Если неудобно в кофейню, набирайте: 063-125-53-73

22491723_1564022430332678_6257713913785346111_n
Если вы едете с нами, с собой иметь:
— Позитивное настроение!
— Конфеты, печенье, торты!
— Игрушки, книжки, сувениры!
— Вещи, обувь!
— Что то еще, что можно подарить деткам!
— Канцелярию (тетрадки, ручки, карандаши, фломастеры)

— Правило №1. Верьте своим чувствам. Если у вас есть сомнения — отдать или выкинуть, это неспроста. Выкидывайте. Не опрашивайте близких и далеких. Не пишите волонтерам и сотрудника Фонда, выкидывайте.
— Правило №2. Уважайте тех, кому собираетесь помочь. Не отдавайте морально устаревшие вещи.
— Правило №3. Вещь, при помощи которой Вы хотите сделать добро, должна быть функциональной. Человек взял ее из пакета, надел и пошел. Давайте смиримся с тем, что благотворительную вещь надо привести в порядок. Придется приложить дополнительные усилия:
а) проверяем пуговицы, замки, кнопки, молнии; они должны быть в рабочем состоянии; если их нет — пришиваем и вставляем; если, по-вашему, это чересчур большой труд — вещь выбрасываем;
б) стираем, если пятна не отстирались — выбрасываем;
в) проглаживаем;
г) небольшие малозаметные единичные дырки допускаются, но — их надо зашить, разошедшиеся швы — застрочить;
д) вы и так много сделали, но будет лучше, если вы произведете предварительную сортировку: в один пакет — все мужское или женское и подписать, в другой — постельное белье и подписать и т.д.;
е) если вещь нуждается в химчистке, несем ее в химчистку, тратим время и деньги, но радуемся, что поступаем хорошо и правильно, и кто-то получит чистенькую вещь. Если у Вас нет возможности почистить верхнюю одежду, не отправляйте ее нуждающимся — у них нет ни денег, ни химчисток.
— Правило №4. Отдаем не то, что не нужно Вам, а то, что нужно им, людям в тяжелой ситуации. Специальные вещи, не приспособленные для ежедневного ношения, отдаем только в том случае, если о них представители Фонда или в детском доме специально попросили.
— Правило №5. Нижнее белье. Только новое, — не ношенное, пусть самое простое, самое бюджетное — это дефицит, этому очень радуются. Исключение: вещички для новорожденных. Они могут быть б\у, просто постиранными, проглаженными и тщательно упакованными.
— Правило №6. Обувь. Должна быть не стоптанная, с рабочей молнией, без дыр, с набойками, со стельками и шнурками. Не следует отдавать странную обувь или туфли на высокой шпильке. Каблук должен быть 2-3, максимум 5 см, удобный, устойчивый. Стоит учесть, что люди, которые нуждаются в нашей помощи, не имеют возможности приводить в порядок Вашу обувь или ремонтировать ее. У них обычно нет денег, а ближайшая мастерская по ремонту обуви находится в районном центре за 20 км. Чтобы обувь не потерялась при сортировке, свяжите пары шнурками или оберните скотчем в один слой.

У стилі ретро: на Old Car Land покажуть сотні старовинних авто

У стилі ретро: на Old Car Land покажуть сотні старовинних авто
NEW autkjkljlko1
Найбільший український технічний фестиваль OldCarLand триватиме з 29 вересня по 1 жовтня у Музеї авіації за адресою вул.Медова,1. Захід триватиме з 9:00 до 20:00.

Поміж сотні літаків покажуть старовинні авто, мотоцикли, мопеди та велосипеди. На фестивалі презентують військову техніку. Серед експонатів — танки Т-34,Т-55,Т-76. Крім того, відбудеться виставка радянських музичних елекроінструментів.

1-го Жовтня у Неділю відбудеться виступ рок-гурту Табула Раса.

У програмі заходу — конкурси, змагання водійської майстерності, тюнінгу й автозвуку, перегони на дитячих педальних машинках. На фестивалі працюватиме ретробарахолка, відбудеться зліт байкерів Harley Davidson Ukraine, зліт Retro Scooter Kyiv / Ретро Скутер Киев зліт любителів автомобілів Smart та битва барабанщиків.
Буде працювати безкоштовний Барбершоп Frisor та зона кросфіту від Banda Crossfit.

Відвідувачі фестивалю Old Car Land матимуть змогу замовити екскурсію територією виставки. Автомобільний історик та експерт за 45 хв покаже найцікавіші експонати заходу та розповість про історію кожного автомобіля.

Біля експозиції з мотоциклів відвідувачі фестивалю матимуть змогу познайомитися з українським гонщиком Сергієм Маліком. На своєму мотоциклі він встановив світовий рекорд швидкості — розігрався до 116,86 км \ год. Досягнення зафіксували поблизу озера Бонневілль на у штаті Юта, США.

Вартість вхідного квитка у день фестивалю — 100 грн. Покупка квитка заздалегідь обійдеться у 80 грн. Вхід для дітей до 12 років та ветеранів АТО безкоштовний.

Ціна квитка: 100 грн, придбати можливо на вході.

Предпродаж по 80 грн:
Кав’ярня District ( Севастопольска пл., біля Dominos )
Кофейбус на Шулявці ( біля Танку )

Ретро Круїз — як це було!

Back to the roots!
Як київські велосипедисти провели осінній «Ретро Круїз»
21587397_934495863382950_6297229833873858751_o
Сьогодні, у найспекотніше за всю історію Києва 17 вересня, столичні велосипедисти провели осінній велопарад — «Ретро Круїз». О 13:00 годині учасники параду в ретро костюмах зібралися у сквері Оперного театру і проїхалися по історичному центру столиці, а жителі і гості Києва могли не просто погрітися на теплому осінньому сонечку, а й помилуватися велосипедистами у ретро стилі.
Стартувавши з вулиці Володимирська 50, сотні учасників велопараду проїхалися найдавнішими вулицями Києва, і фінішували біля Сковороди, 7. Там велосипедистів чекав сюрприз — пересувна фотостудія-лабораторія, де всі охочі могли стати учасниками творення фотографії за технологією ХІХ століття, на старовинну дерев’яну камеру ще й на справжньому фотопапері з сріблом.
21752561_934495806716289_2743203906984916417_o
Головним гаслом цьогорічного параду став «Back to the roots!» (Повернення до витоків! — ред.), а приурочили його до більш ніж столітньої історії дирижабля «Київ».
«Київ став першим містом у Російській імперії, де з’явився дирижабль. Це був перший пасажирський дирижабль, побудований у 1911 році. Перший аеростат, побудований на приватні кошти і який використовується для перевезень цивільних осіб, — розповідають організатори параду. — Цим творінням Київ зобов’язаний синові простого токаря заводу «Арсенал» — Федору Андерсу. Його творіння користувалося величезною популярністю. Коли у 1911 році Андерс почав літати на своєму винаході над терасами Купецького саду, то Андерса почали завалювати заявками як прості люди, які хотіли стати пасажиром дирижабля, так і представники приватного бізнесу, які хотіли рекламувати себе з повітря. Так дирижабль «Київ» став першим комерційним дирижаблем у світі. Він перевозив людей з Думській площі на Труханів острів. У рекламі польоту на дирижаблі «Київ» вказувалося: «ціна за вхід 50 коп., учням — 27 коп.». І ось через 106 років ми знову запустимо дирижабль у повітря!».
21753306_934495793382957_639382274631309356_o
Під джазовий супровід від TYKOT Trio найбільш колоритні та активні учасники велопараду стали переможцями таких тематичних номінацій як «Кращий чоловічий, жіночий і дитячий образ Ретро Круїз», «Кращі борода і вуса Ретро Круїз», «Кращий велосипед Ретро Круїз 2017″ тощо .
Також велосипедистів чекало масштабне 5 o’clock-чаювання і перукарське крісло прямо посеред вулиці, де всім бажаючим наводили марафет перед секретної вечіркою «Дирижабль Київ».
21463164_1640989112642768_2232954323226961868_n
IMGP3297
Читать далее Ретро Круїз — як це було!

OLD CAR LAND 2017

Вперед у минуле: Old Car Land
PxVGIwj7Q5A
Коли? 29 Вересня — 1 Жовтня
Де? Київ, Музей Авіації ( вул. Медова 1 )

На фестивалі можна буде побачити сотні ексклюзивних автомобілів, десятки одиниць бойової техніки та близько 100 літаків і гелікоптерів. У програмі – конкурси, змагання водійської майстерності, тюнінгу й автозвуку, робота ретробарахолки, перегони на дитячих педальних машинках, військова експозиція, зльоти авто- і мотоклубів та багато іншого.

Захід проходитиме за сприяння Міністерства оборони та Міністерства інфраструктури. Неповторну атмосферу свята й гуркоту двигунів доповнять легендарні танки Т-34,Т-55,Т-76 та інші не менш цікаві зразки бойової техніки. Крім того привезуть кабріолети ГАЗ-14 «Чайка», які раніше виїжджали тільки на державні паради.

У Неділю відбудеться виступ рок-гурту Табула Раса!

Також під час фестивалю можна буде познайомитися із українським гонщиком Сергієм Маліком, його легендарним мотоциклом й іншою технікою. Він нещодавно встановив світовий рекорд швидкості на «Дніпро» МТ – розігнався до 116, 86 км/год. Зафіксували рекорд на озері Бонневілль у США.

Щоб цікавіше провести час й проникнутися особливістю кожної машини на фестивалі, буде можливість замовити 45-хвилинну екскурсію автомобільного історика й експерта.

ФЕСТИВАЛЬ ПРАЦЮВАТИМЕ ЩОДНЯ З 09.00 — 20:00

Скільки коштує?
Вхід 100 грн
Предпродаж квитків по 80 грн здійснються тут:
— Проект «Кофейбус» ( Шулявка, біля танку )
— District ( Севастопольска пл., біля Dominos )
— Державний музей авіації ( каси біля входу )

OLD CAR LAND 2017

NEW autkjkljlko1
Есть такое уникальное событие, которое объединяет всех любителей ретро разных категорий и эпох. Там где ты с друзьями неустанно болтаешь о тачках целыми днями. Там где вокруг тебя несчётное количество ретро техники и над головой взлетают самолёты. И пока ты с прохладным лимонадом прячешься от жары под крылом бомбардировщика дальнего следования, тебя переносит на многие десятки лет назад. Это лучше увидеть своими глазами.
Это Old Car Land!
Самый крупный ретро фестиваль страны!
Наша большая команда, как всегда, потрудилась на славу, и Вас ждёт много интересных штук.
Приходите всей семьей! Берите детей, бабушек, дедушек, пап, мам.
Будет чертовски круто!

До встречи 29 Сентября — 1 Октября 2017
В Музее Авиации, ул. Медовая 1