КАРАВАЄВІ ДАЧІ

КАРАВАЄВІ ДАЧІ

Ім`я професора В.О. Караваєва, його наукова діяльність тісно пов`язана з нашим містом. Хірург і офтальмолог Володимир Опанасович Караваєв у 1840 році був призначений професором медичного факультету Київського університету, став його першим деканом. Ім`я професора Каравєва збереглося і в назві колишньої дачної місцевості. Вона вже давно увійшла в зону міста, так само як і колишній Кадетський гай, відмежований від Караваєвих дач залізницею. Відомо, що Кадетський гай був улюбленим місцем київських дуелянтів. Цікавий збіг обставин: на Караваєвих дачах жив ще один вчений, теж Володимир Опанасович Караваєв, радянський зоолог, який протягом ряду років був директором зоологічного музею АН УССР. Сьогодні Караваєві дачі — назва зупинки електропоїздів.
v2bhG8Ox7HA (1)

4zv2B-oqdoM

3TRDwZUNIZs

jWN39E15lG8

ПЕРЕМОГА.UA

Військово-історичний фестиваль «ПЕРЕМОГА.UA
hTwVdBy0EIg
7 травня на території мототреку Пирогово буде відбуватися військово-історичний фестиваль «ПЕРЕМОГА.UA», приурочений до 72-ї річниці Перемоги та завершенню Другої світової війни.

Місія фестивалю:

Перенести історію побуту Другої світової війни в атмосферу фестивалю. Показати ті сторони того часу, які нам не показували підручники з історії. Це реалізується через дисплеї житлових таборів, обладнані громадські майданчики, змодельовані бої, постановочні паради, а також ряд інших заходів, які передають дух історії.

Формат цьогорічного фестивалю – «живий музей»(дисплеї), тобто відтворення побуту військово-польових таборів представників різних армій часів Другої світової війни, розміщення військово-польового шпиталю, військовий автопарк.

ВХІД — БЕЗКОШТОВНИЙ!

Як дістатится?

Завдяки нашим друзям і партнерам Old Car Land — ми домовилися за прямий автобусний рейс від м. Видубичі до місця проведення фестивалю! Ретро-Автобус «Ікарус» буде ходити кожні 45 хвилин, починаючи з 10.00! отже, рейси заплановано:
10:00, 10:45, 11:30, 12:15, 13:00, 13:45, 14:30, 15:15, 16:00, 16:45, 17:30, у зворотньому напрямку буде сполучення до 19.30.
На цьому-ж бусі можна буде повернутися з фестивалю до метро.
Вартість проїзду — 15 грн.
на фото вказано точне місце знаходженя автобуса, на самому автобусі буде напис «Перемога.UA» та «OldCarLand»!

На машині:
вул. Червонопрапорна 186, Моторек Пирогово.

OLD CAR LAND 2017

С 28 апреля по 2 мая на территории Музея Авиации (в Киеве, на улице Медовой 1) состоится OldCarLand 2017!

Третий год в подряд мы собираем друзей — любителей истории техники, дарим массу позитивных эмоций, открываем забытые страницы автомобильной истории Украины и даем возможность погрузиться в прекрасный мир моторов!

В этом году вас ожидает множество сюрпризов в экспозиции ретро автомобилей. На протяжении всего фестиваля состоятся презентации новых отреставрированных образцов уникальной техники. Вы сможете увидеть автомобили из коллекций Харьковских и Запорожских автоклубов, а также редчайшие машины прошлого из частных собраний!

Для самых маленьких гостей организована детская зона в которой все дни фестиваля будут проводиться гонки на детских педальных автомобилях. Все участники и победители будут награждены подарками и призами!

Как всегда на территории будут работать специально отобранные фуд-корты на любой вкус и кошелек, которые не позволят проголодаться гостям на свежем воздухе.

В этом году в разы увеличено количество парковочных мест на расширенной улице Народного ополчения, организована дополнительная парковка на территории тролейбусного депо (ул. Народного ополчения, 14), запущен специальный автобус №76К (пл.Севастопольская — Музей авиации) в дополнение к №220.

Подать заявку на участие и найти контакты организаторов можно на сайте oldcarland.com.ua

Надо помощь в АТО!

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА НА ПЕРЕДОВУ.Хлопцям потрібна ваша допомога, які зараз знаходяться на нулевих позиціях.
Всім, хто може допомогти звертайтесь до vk.com/andrey_cherkas.
Звітність гарантована.
Глушителі на АКС, АКМ, АК-47;
Тепловики на автомати АКС,АКМ,АК-47;
Магазини для АКМ,АК-47.
k4xqg2FrJxo

mX6TOdtBQ8I

Нет наркотикам!

Los Solomas проти засилля реклами наркотиків біля дитячих майданчиків та місць громадського користування.
Ми проти цього наркотичного лайна в нашому районі.
Закликаємо активістів всього Києва, та тих кому не байдуже майбутнє Нації долучитися до боротьби із надписами що рекламують наркотики.